KKK

Korduma Kippuvad küsimused

Kasutajaks registreerumine on lihtne. Vajutades menüüs asuval nupul “Minu konto” avaneb moodul, kuhu tuleb registreerumiseks vajalik informatsioon sisestada.

E-poest ostetud kaubad saab soovikorral tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Pakiautomaati tellitud kauba tagastusaega hakatakse arvestama alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata (kliendil on õigus tootega tutvuda samal viisil, nagu kaupluses kohapeal, ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaupa kasutanud eeltoodust muul viisil). Kauba tagastamiseks kirjuta meile ene@longapood.ee.
Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient.

Sama tehingu raames tooteid ümber vahetada ei saa. Leides e-poest uue ja sobivama toote, on Teil võimalik sooritada uus ost, selle eest tasudes. Mittesobivad tooted saate tagastada 14 päeva jooksul, saades seejärel tagasi nende eest makstud raha.

Juhul kui märkasite tellimuses viga, on Teil võimalus tellimust muuta koheselt peale selle sooritamist. Tellimuse muutmiseks helistage +372 522 5060 või kirjutage email ene@longapood.ee.

Pretensioonide korral palume koheselt toote kasutamine lõpetada ning kirjutada meile ene@longapood.ee või helistada 522 5060. Emaili saates lisage juurde pilt või video probleemist, tellimuse nr ning kirjeldus probleemist. Vastame kirjale nii kiiresti kui võimalik, et leida sobiv lahendus.

Saadame Teile emaili peale kinnituse, kui teie toode on valitud kaupluses valmis pandud, ning võite tootele järgi minna.